Навчання

Працюємо з дітьми 5-7 років за програмою "Впевнений старт"

«Впевнений старт» - Програма розвитку дитини дошкільного віку Програма відображає запити практиків, націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей, робить окремий акцент на ігровій діяльності – провідному виді діяльності для всього дошкільного дитинства. Основний програмовий зміст:

• «Фізичний розвиток»
  • «Пізнавальний розвиток»
  • «Мовленнєвий розвиток»
  • «Художньо-естетичний розвиток»
  • «Ігрова діяльність»

В Програмі «Впевнений старт» сім’ю визнано основною соціальною інституцією, відповідальною за якісну підготовку дітей до оволодіння життєвою компетентністю. З метою допомоги родинам кожен розділ програми пропонує поради, дотримання яких забезпечить цілісність і неперервність освітнього впливу на дітей.

Фізичний розвиток

fiz rozvytok

Мета: об’єднання зусиль педагогів і сім’ї для охорони життя дітей,збереження і зміцнення їх здоров’я,формування у дітей рухових умінь і навичок, уявлень про власний організм.

Пізнавальний розвиток

piznoval rozvytokМета: розвиток у дітей самостійної пізнавальної активності як запоруки успішного подальшого навчання, пізнання світу і себе у ньому.

Мовленнєвий розвиток

movlennia

Мета: формування звукової культури мови, лексичного запасу, граматичного мовлення дітей, комунікативних умінь. Навчання дітей елементів грамоти, підготовка руки до письма.

Художньо-естетичний розвиток

estetika

Мета: Розвиток здібностей дітей до різних видів художньої діяльності (образотворчої, музичної, театралізованої), сприяння самовираженню в художній творчості.

Ігрова діяльність

igrova d

Мета: реалізація освітніх завдань з усіх напрямів розвитку особистості дитини через різні види ігор.

КазковаКраїна

fvkfoto